AyurDharma a jej ciele


Ajurvédske konzultácie v centre AyurDharma v Bratislave robí certifikovaný ajurvédsky lekár Daniela Juričić, MSc (Ayur.Med.). V roku 2019 získala za jej prínos v oblasti Ajurvédy ocenenie "Najlepšia ajurvédska a jógová liečebná prax na Slovensku 2019" (GHP - Global Health & Pharma). 

Daniela Juričić je plne kvalifikovaná ajurvédska lekárka, ktorá je registrovanou členkou Asociácie ajurvédskych odborníkov (Ayurvedic Practitioners Association – APA). Daniela Juričić získala tituly bakalára a magistra ajurvédskej medicíny na Middlesex University v Londýne, v Spojenom kráľovstve. Tento 5-ročný program tiež zahŕňal tri roky intenzívneho štúdia klasickej medicíny a tri mesiace klinickej stáže v ajurvédskych nemocniciach v Indii (AVP nemocnica v Coimbatore, SDM nemocnica v Hassane a KLE nemocnica v Belgaume).

Osobným učiteľom Daniely Juričić je Dr. Vasant Lad, celosvetovo uznávaný ajurvédsky lekár, učiteľ a autor mnohých kníh o Ajurvéde. Danielin praktický výcvik pod vedením Dr. Lada zahŕňal štúdium pulzovej diagnostiky, štúdium marmových bodov a trojmesačnú stáž na jeho klinike v Pune, čo bolo pre ňu neoceniteľným prínosom k pochopeniu ajurvédskej lekárskej tradície.

Od roku 2009 poskytuje individuálne konzultácie a prednáša na seminároch o Ajurvéde - jej histórii, teórii, zásadách a praktickej aplikácii.

Od roku 2022 rozšírila svoje poradenské a edukačné služby o bioeshop AyurDharma Eshop, v ktorom nájdete širokú škálu vysokokvalitných ajurvédskych, prírodných a BIO produktov.

          

Cieľ a zámer AyurDharmy

Cieľom AyurDharmy je pomôcť našim klientom nadobudnúť stratenú rovnováhu a podporiť zdravie pomocou Ajurvédy a jógy.

Našim zámerom je tiež inšpirovať a vzdelávať našich klientov v porozumení a starostlivosti o seba samých.