AyurDharma a jej ciele


Cieľom AyurDharmy je pomôcť našim klientom nadobudnúť stratenú rovnováhu a podporiť ich zdravie pomocou Ajurvédy a jógy.

Našim zámerom je tiež inšpirovať a vzdelávať našich klientov v porozumení a starostlivosti o seba samých.

Daniela Juricic

Daniela Juričić, MSc (Ayur.Med.)

Daniela Juričić je plne kvalifikovaná ajurvédska lekárka, ktorá je registrovanou členkou Asociácie ajurvédskych odborníkov (Ayurvedic Practitioners Association – APA). Daniela získala tituly bakalára a magistra ajurvédskej medicíny na Middlesex University v Londýne, v Spojenom kráľovstve. Tento 5-ročný program tiež zahŕňal tri roky intenzívneho štúdia klasickej medicíny a tri mesiace klinickej stáže v indických ajurvédskych nemocniciach (AVP nemocnica v Coimbatore, SDM nemocnica v Hassane a KLE nemocnica v Belgaume).

Danieliným osobným učiteľom ajurvédy je Dr. Vasant Lad, celosvetovo uznávaný ajurvédsky lekár, učiteľ a autor mnohých kníh o ajurvéde. Danielin praktický výcvik pod vedením Dr. Lada zahŕňal štúdium pulzovej diagnostiky, štúdium marmových bodov a trojmesačnú stáž na jeho klinike v Pune, čo bolo pre ňu neoceniteľným prínosom k pochopeniu ajurvédskej lekárskej tradície.

Daniela v súčasnosti poskytuje individuálne konzultácie a prednáša na seminároch o Ajurvéde - jej histórii, teórii, zásadách a praktickej aplikácii. Za jej prínos v oblasti Ajurvédy jej bolo spoločnosťou GHP (Global Health & Pharma) v roku 2019 udelené ocenenie "Najlepšia ajurvédska a jógová liečebná prax na Slovensku".