AyurDharma

Tisícročná história a naši spokojní klienti hovoria za nás

Fun Rádio: rozhovor s Danielou

Jej cesta za poznaním tohto liečebného systému, ktorý je starý tisícky rokov, začala na Middlesex University v Londýne a ajurvédskych klinikách v Indii.

Čo je Ajurvéda?

Počas posledných desaťročí došlo na Západe k zvýšenému záujmu o alternatívnu medicínu, to spôsobilo nárast povedomia o existujúcich medicínskych tradíciách …

O nás
SINCE 2008

Ordinácia ajurvédskej medicíny v Bratislave

Vitajte v ordinácii ajurvédskej medicíny AyurDharma. Nájdete tu odbornosť svetovej úrovne, ktorá vám pomôže získať harmónie duše i tela.

Našim zameraním je starodávna indická liečebná a wellness tradícia – Ajurvéda. Sme hrdí, že môžeme prinášať túto holistickú metódu liečenia a starostlivosti o zdravie do Bratislavy. Vedie nás skúsená lekárka Daniela Juričić, MSc (Ayur.Med.), ktorá s láskou a odbornosťou pristupuje k jedinečným potrebám každého klienta. Naším cieľom je dosiahnuť rovnováhu tela, mysle a ducha pre zlepšenie kvality vášho života. Tešíme sa, že vás môžeme sprevádzať na ceste k celkovému zdraviu a pohode.

Vstúpte do sveta ajurvédy prostredníctvom našich sociálnych sietí.

SINCE 2008

Náš tím

Viac ako 20-ročné skúsenosti nám umožňujú odborne vyšetriť pacienta a poskytnúť mu plnohodnotnú komplexnú alternatívnu liečbu.

Daniela Juričić MSc (Ayur.Med.)

AJURVÉDSKA LEKÁRKA

Karin Uličná

ASISTENTKA

Ajurvédska lekárka Daniela Juričić, MSc (Ayur.Med.)

Som plne kvalifikovaná ajurvédska lekárka a registrovaná členka Asociácie ajurvédskych odborníkov (Ayurvedic Practitioners Association – APA). Získala som tituly bakalára a magistra ajurvédskej medicíny na Middlesex University v Londýne, Spojenom kráľovstve, v rámci 5-ročného programu, ktorý zahŕňal aj intenzívne štúdium klasickej medicíny a klinickú stáž v ajurvédskych nemocniciach v Indii.

Mojím osobným učiteľom je Dr. Vasant Lad, uznávaný ajurvédsky lekár a autor mnohých kníh o Ajurvéde. Môj praktický výcvik pod jeho vedením obsahoval štúdium pulzovej diagnostiky, marmových bodov a trojmesačnú stáž na jeho klinike v Pune, čo výrazne prispelo k môjmu porozumeniu ajurvédskej lekárskej tradície. Od roku 2008 poskytujem individuálne konzultácie a prednášam na seminároch o Ajurvéde – histórii, teórii, zásadách a praktickej aplikácii.

Od roku 2021 sa tiež venujem liečbe TMS – syndrómu tenznej myozitídy. Pomáham klientom zbaviť sa chronickej bolesti, symptómov, syndrómov a stavov cez praktickú neuroplasticitu. Som členkou  PPDA – Psychophysiologic Disorders Association (Asociácia psycho-fyziologických porúch). 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame